Sinds jaar en dag wordt de laatste zaterdag van de bouwvak in het noorden door menig autocross liefhebber gereserveerd voor de Autocross Bantega. Ook dit jaar wordt op de laatste zaterdag van de bouwvak, 17 augustus, weer de autocross in Bantega georganiseerd.
Voor veel autocrossers uit de buurt van Bantega is deze cross een ideale opstap naar club kampioenschappen en andere crosswedstrijden, voor veel autocrossliefhebbers is het een mooie cross om eens een keer zelf in de crossauto te stappen. Tijdens de oprichting 42 jaar geleden zijn we begonnen met alleen een Vrije standaardklasse en hebben we gaandeweg het programma weten uit te breiden. Dit jaar staan de volgende klassen aan de start: Standaard, vrije standaard, dames, polder, sprinter/kever combi, lemsterland, driewielers en Sierra Duoklasse.
Met de uitbreiding van al deze klassen is ook het spektakel bij de Autocross Bantega toegenomen. Je weet nooit wat er op de crossbaan gaat gebeuren en er hebben zich al vele coureurs stuk gebeten op de vaak zware zandbaan.
Wil jij de uitdaging aan gaan en mee strijden voor de mooie geldprijzen en wisselbekers? Geef je dan snel op via www.autocrossbantega.nl (