Overzicht: De volledige deelnemerslijst van het Eurol NK Autocross 2020

In totaal hebben 271 deelnemers zich geregistreerd voor het Eurol NK Autocross in 2020. Na de selectiewedstrijden is het definitieve startveld nu gevormd voor de zes wedstrijden die dit jaar op het programma staan. DeCrozz.nl zet alle geregistreerde deelnemers op een rij:

Superklasse

3    Dennis Kuijpers
4    Peter Versluis
5    René van der Coelen
6    Johan de Jong
7    Koen van Well
9    Freek Gussinklo
10  Tim ten Dolle
11  Bernd Stubbe
12  Rob van Mierlo
14  Jacob Heeres
15  Gerbert Paus
16  Max van Grieken
17  Maurice Huisman
18  Jacob Kuil / Hendrik Glas
19  John Verberk
20 Jimmy Poelarends / Bert Eggink
21 Louis Ripperda
22 Jordi Veldhuizen / Willem Lam
23 Wilton Wichers Schreur
24 Wilhelm Franssen
25 Gerard Branderhorst
26 Frank Oomen
29 Charles van den Broek
30 Ralf Lücke / Stefan Hilgefort
31 Chris Wagenaar / Gijs Kovac
33 Leo Scholten / Erik Smeenk
34 Rudy Buurman
35 Douwe Snip
39 Marcel Bleicker
64 Frank de Bruijn

— Reservelijst —
41 Ewout van Wijk

Sprintklasse 2000

101 Huub Jansen
102 Edwin Tolkamp
103 Chris Wagenaar
104 Bastiaan Hoogeboom
105 JanMaarten Schuurman
106 Stefan Gerrits
107 Moos Kroon
108 Toon van Steenoven
109 Marc Jacobs
110 Willem Snijder
111 Niklas Noldes
114 Dave Tijdink
115 Mervin Klaassen
117 Hedser Bruinsma
120 Leonard van de Ven
121 Hendrik Hut
122 Tjeerd van Helden
123 André Hofman
124 Gerrit Holdijk
125 Haitze Idzenga
126 Simon de Wit
128 Wouter Blok / Jarno Rotink
130 Evert Bouwman
131 Pieter Poelstra
133 Twan Scholten
135 Jan Hendriks
143 Hendrik Molenaar
150 Kees Buyserd
151 Ricardo Otto
156 Siebe Leeuw

— Reservelijst —
160 Jan de Rond
161 Peter Klaassen / Jeroen van Zon

Juniorbuggy’s

202 Bart van der Putten
203 Remon van Rossum
204 Nick Kooremans
206 Tijs Kovac
207 Luka van Rijt / Noa van Rijt
208 Teun van Asten
210 Mike Brussen
211 Styn Jaspers
212 Rik Briels
214 Samantha Breederland
215 Gijs Kovac
217 Bart de Groot
218 Wesley van Renselaar
221 Dani van Vugt
222 Mark de Bone
224 Elin van de Vossenberg
225 Aniek Ripperda
226 Rick van Schaick
229 Nick van Mourik
239 Jochem Wisselink
245 Jelmer de Haan
261 Pieter Poelstra
266 Wiebe Schuijers
289 Daan Postma

— Reservelijst —
290 Kristel van Lipzig / Bjorn van Lipzig
291 Romy Pijnenburg

Sprintklasse 1600

301 Michel Schoenmakers
304 Dirk-Jan Middelveld
306 Gert Visser
307 Jimmy Hop
308 Danny vd Berg
309 Sjaak Spies
310 Patrick Boessenkool
319 Erik Pijnenburg
325 Lars van Kuringe

Selectiewedstrijden:
311 Gerd Robben / Bernd Stubbe
312 André Vrieze
314 Lieuwe Kampen
315 Jarno van de Krol
316 Bram den Hertog
317 Lucas Konings
318 Mark van Lierop / Ton Swinkels
320 Dylan Gerrits
321 Sven Prinsen
322 Josh van de Steeg
324 Oscar van Doremalen / Werner van Rossum
326 Tim Maas
327 Pedro Cokelaere
328 Maarten de Weerd
329 Wilbert Janssen
330 Frank Geven
331 Marijn van Dijk
332 Jorrit Wagenaar
333 Danny Lauf
334 Richard Huisman
335 Rini Hendriks
336 Douwe Venneker
337 Jelmer Harbers
338 Marcel Reints
339 Stephan Kersten
340 Kees de Jong
341 Jarno Mennink
342 Jari Kroon
343 Wesley Welgraven / Kevin Uenk
344 Yori Verhey
345 Marc van Wijlen
346 Bert van Wijlen
347 Luc van Wijlen
348 Niels Hurkmans
349 Ingo van Lipzig
351 Lars de Kruif
352 Gerard de Jong
353 Wouter de Vries
354 Bart Pross / Sander Steffens
355 Klaas Postma / Ivo Galekop
357 Gilles De Pauw

Keverklasse

401 Ivo Galekop
402 Eelco Kruis
403 Marco Raben
405 Peter Timmermans
406 Rik Pasman
409 Ricardo Niele
410 Niels Smal
411 Roy Roeterdink
412 Danny Schonenberg
414 Peter Nijmeijer
415 Jan Stoffer
416 Twan Scheel / Jeroen Molleman
417 Mitch Bruns
418 Peter Theunissen
419 Edwin Hafkamp / Richard van Schaick
420 Jasper Pouw
421 Ed Goetschalclx
422 Robbie Degen / Richard van Schaick
423 Wouter Terberg
425 Rien van Nieuwenhoven
426 Bram Hoogstra
427 Jens van Mol
428 Piet van Dijk
432 Rob van den Hoek
435 René Hoep

Juniorklasse

504 Mike Uenk
507 Thijs van Bladel
508 Jorn Bartels
510 Iris van den Barg
511 Luuk van de Manakker
512 Aron de Haan
514 Jill Wismans
515 Niels Massop
516 Barry Geerts
517 Gyan van Vliet
518 Riley Porsul
520 Ron Kusters / Stan Kusters
521 Stijn Theunissen
523 Tom Littel
524 Joost Weh
525 Roan Benen
526 Mike Thoer
528 Jeffrey van Esch
530 Anne Bouwman
532 Tom Hoegen / Niek Zweers
533 Dave van Vugt
534 Mike van Vugt
535 Tess Voortman
538 Lisanne van de Krol

Toerwagenklasse

602 Robbert Beelen
603 Andre de Bruyn
604 Peter Breederland
605 Gijs van Hees
606 Seppe Aerts / Kevin Damen
607 Bert-Jan Hoepel
608 John Nouws
609 Ischa van de Vossenberg / Jens van de Vossenberg
610 Dimitri Reinders / Danny Reinders
611 Jarno Niks
612 André Verweij
614 Ferry Kats
615 Erik Messink
616 Rommert Steenbeek
617 Daniël van Hooijdonk
618 Ronny van Lankvelt
619 Mariska Verhees
620 Rick Bonthuis
621 Gerben Molenaar
622 Johan van den Barg
623 Govert Terberg/ Pascal Sangers
627 Jaap Bolk
628 Piet van Dijk
630 Marco Tuchter
631 Leon van Eerd
633 Michael Peeters
634 Sjinkie Knegt
635 Tom van den Heuvel
636 Ybe Vellema
638 Cyriel Poen

— Reservelijst —
640 Henry Arkes
641 Adriaan Boele

Divisie V

801 Kevin van Beek
802 Falco van der Vegt / Marco van der Vegt
803 Bram Kemna
804 Vince van Wanrooij / Danny Wanrooij
806 Peter Haagsma
807 Sander Stevens
808 Maurits Schuurmans / Jos Schuurmans
809 Timo van Hoeij
810 Werner van Rossum

Selectiewedstrijden:
811 Aaltinus Nijland
812 Frans de Vries / Jan de Vries
814 Marèll Bekhuis / Martijn Eidhof
815 Weit Hamersma
816 Frans van der Vegt
817 Roy Boon / Corinta Boon
818 Jacco van der Wal
819 Julian van Neerven
820 Kaylee van Middendorp
821 Jan Haisma / Jan Hooisma
822 Hielke van der Meer
823 Jeroen Geraets / Niels Heldens
824 Arjen Kooistra / Thomas Weh
825 Rick Bennenbroek
826 Jay Hoogveld
827 Giovanni Zanetti
828 Monique Kuipers
829 Nicky Lukkezen
830 Dennis Raben / Marco Raben
831 Joost Verstappen
832 Kevin Veekens
833 Jacky Janssen / Mike Janssen
834 Olf Clemens
835 Rick van Uden / Quinto Zanetti
836 Roy Vervoort
837 Rico van de Eijnden / Laurens Tielen
838 Marc Verheij / Richard de Kruijk
839 Marcel van Toorn / Bennie van ‘t Oever
840 Rebecca Burger / Mike van Rosmalen
841 Pieter Hoeksma
842 Tom Keizer
843 Romaico Sinke
844 Patrick de Haan
845 Janine Zaaiman
846 Bas Westerhof / Martijn Engbers
847 Mike te Lindert / Dion Bussink
848 Kevin Uenk
850 Marcel Meester
851 Patrick van de Brug
852 Mike Emons
853 Erwin Hoekstra
854 Peter Woolderink