Overzicht: De volledige registratielijst van het Eurol NK Autocross 2019

In totaal hebben 244 deelnemers zich geregistreerd voor het Eurol NK Autocross in 2019. In twee klassen moeten daarom selectiewedstrijd verreden worden, in drie klassen is een reservelijst opgezet. DeCrozz.nl zet alle geregistreerde deelnemers op een rij:

Superklasse

1          René van der Coelen
2          Johan de Jong
3          Jeremy Nap
4          Koen van Well
5          Max van Grieken
6          Freek Gussinklo
7          Peter Versluis
8          Frank de Bruijn
9          Dennis Kuijpers
10        Marcel Bleicker
11        Ralf Lücke
12        Frank Stals
14        Ewout van Wijk
15        Gerbert Paus
17        Jacob Kuil / Hendrik Glas
18        Gerard de Jong
20        Jeroen Bosma
21        Louis Ripperda / Tobias Schulze
22        Willem Lam / Jordi Veldhuizen
24        Wilhelm Franssen
25        Gerard Branderhorst
26        Frank Oomen
27        BartJan Blaauw
28        Maarten de Weerd
29        Charles van den Broek
30        Lars Goossens
32        Tim ten Dolle
33        Leo Scholten / Erik Smeenk
35        Andre Bouwman
39        Mike Bartelen / Ronald Akkermans

— Reservelijst —
40        Rudy Buurman
41        Chris van der Wal
42        Erwin Sukkel

Sprintklasse 2000

102      Chris Wagenaar
103      Mervin Klaassen / Jeroen van Zon
104      Marc Jacobs
105      Pieter Poelstra
106      André Hofman / Gerrit Holdijk
107      Moos Kroon
108      Bastiaan Hoogeboom
109      Leonard van de Ven
110       Stefan Gerrits
111       Huub Jansen
114      Will Jan Verhoeven
115      Peter Klaassen / Mervin Klaassen
116      Jan Maarten Schuurman
117      Hedser Bruinsma
119      Arjen Kooistra
121      Marco Uenk
122      Tjeerd van Helden
124      Danny Kolen
125      Haitze Idzenga
128      Toon van Steenoven
129      Peter Cents / Bjorn Wichers Schreur
130      Evert Bouwman
134      Edwin Tolkamp
135      Jan Hendriks
140      Willem Snijder
143      Hendrik Molenaar
150      Jan de Rond
156      Siebe Leeuw

Juniorbuggy

201      Niklas Noldes
202      Ricardo Otto
203      Nick Kooremans
204      Luka van Rijt / Noa van Rijt
205      Remon van Rossum
207      Freek Briels
208      Mike Brussen
209      Styn Jaspers / Teun van Asten
211      Oscar van Doremalen
214      Bart van der Putten
217      Bart de Groot
218      Wesley van Renselaar
219      Romy Pijnenburg
220      Jelle Bogemans
221      Tijs Kovac
223      Bjorn van Lipzig / Kristel van Lipzig
224      Elin van de Vossenberg
225      Aniek Ripperda
227      Brandy Bindels
229      Nick van Mourik
248      Damian Oude Oosterik
255      Jessie Schoenmakers
261      Pieter Poelstra
289      Daan Postma

— Reservelijst —
290      Mark de Bone
291      Wiebe Schuijers
292      Jarno Rotink
293      Jochem Wisselink

Sprintklasse 1600

301      Dirk-Jan Middelveld
302      Rob van Mierlo
305      Sjaak Spies
306      Rene Hofstra
307      Rens van der Haas
309     Patrick Boessenkool
319      Erik Pijnenburg
323      Michel Schoenmakers
314      Lieuwe Kampen / Jacob Heeres
325      Lars van Kuringe

— Selectiewedstrijden —  
311      Gert Visser
312      Danny van den Berg
315      Chris van der Wal
316      Tom Lonneville
317      Jarno van de Krol
318      Mark van Lierop / Rob van Lierop
320      Dylan Gerrits
322      Stephan Kersten
324      Piet van Dijk
326      Tim Maas
327      Sander Velthuis / Ricardo Otto
328      Maarten de Weerd
329      Jochem Eelderink
330      Martijn Constable / Jos Constable
332      Jorrit Wagenaar
334      Richard Huisman
335      Rini Hendriks
336      André Vrieze
338      Antonie van Leeuwen
339      Jimmy Hop
342      Jari Kroon
343      Wesley Welgraven
346      Bert van Wijlen
347      Luc van Wijlen
348      Niels Hurkmans
349      Ingo van Lipzig
350      Mariska Verhees
352      Marijn van Dijk
355      Klaas Postma

Keverklasse

401      Ivo Galekop
402      Jan Paul Klaster
404      Rik Pasman
405      Eelco Kruis
406      Marco Raben
407      Arjan Stokkink
408      Jeroen Heinhuis
409      Niels Smal
410      Peter Theunissen
411      Roy Roeterdink
412      Mike Bruins
414      Peter Nijmeijer
416      Twan Scheel / Jeroen Molleman
417      Mitch Bruns
420      Jasper Pouw
421      Peter Timmermans
422      Robbie Degen
424      Piet van Dijk
425      Rien van Nieuwenhoven
427      René Hoep
428      Cees van der Goot
430      Johan Merkus
431      Ricardo Niele
432      Rob van den Hoek

Juniorklasse

502      Mike Uenk
503      Lars van Kuringe
506      Gijs Kovac
507      Tijs Kovac
510      Gijs Wismans
512      Aron de Haan
514      Iris van den Barg
515      Niels Massop
516      Barry Geerts
517      Corinta Boon
518      Jeffrey Messink
519      Thijs van Bladel
520      Darrell Schepers
521      Jordi Boeren
523      Tom Littel
527      Arjan van der Sar
532      Tom Hoegen
533      Jorn Bartels
534      Tomas Bartels
535      Tess Voortman
536      Lars de Kruif
540      Marijn Vos

Toerwagenklasse

601      Ton van Leeuwen
602      Erwin Breederland
603      Peter Breederland
604      Seppe Aerts / Kevin Damen
605      Andre de Bruyn
606      Gijs van Hees
607      John Verberk
608      Govert Terberg / Pascal Sangers
609      Marco Tuchter
610      Jarno Niks
611      Robbert Beelen
612      Ischa van de Vossenberg
614      Kees Damen
615      Maik Knoefmann
616      Bert-Jan Hoepel
617      John Nouws
618      Ronny van Lankvelt / Mike Emons
620      Rick van Herwijnen
621      Dimitri Reinders / Danny Reinders
622      Sander Borgonje
623      Richard Kools
624      Piet van Dijk
625      Martin Kobus
626      Adriaan Boele
627      Jaap Bolk
628      Nick Nijkamp
629      John van der Maas
631      Bart Linders
632      Henry Arkes
634      Sjinkie Knegt / Gerrit van Mourik

— Reservelijst —
640      Jordi Lamers / Bastiaan Woolderink
641      André Verweij

Divisie V

801      Kevin van Beek
802      Arjen Kooistra / Thomas Weh
803      Wouter Terberg
804      Maurits Schuurmans / Jos Schuurmans
806      Peter Haagsma
807      Roy Vervoort
808      Vince van Wanrooij / Danny van Wanrooij
810      Rick van Uden
842      Werner van Rossum / Jeremy Nap

— Selectiewedstrijden —  
812      Rebecca Burger
814      Maréll Bekhuis / Martijn Eidhof
815      Weit Hamersma
816      Frans van der Vegt
817      Patrick de Hoop
818      Jacco van der Wal
819      Jelle Klaassen
820      Maarten Stoker / Rick de Groot
821      Jan Haisma
822      Hielke van der Meer
823      Bas Verweijen / Luuk Tiemessen
824      Koen Knijn
826      Jay Hoogveld / Nicky Lukkezen
827      Claudio Zanetti / Quinto Zanetti
828      Monique Kuipers / Kevin Uenk
829      Nicky Lukkezen / Jay Hoogveld
830      Dennis Raben
831      Patrick Breederland
832      Kevin Veekens
833      Rommert Steenbeek
834      Olf Clemens
857      Gerald Nooteboom
836      Harm Duijs
837      Falco van der Vegt / Marco van der Vegt
835      Timo van Hoeij
840      Sander Stevens
843      Romaico Sinke / Rhandy Sinke
844      Patrick de Haan / Jordi de Haan
846      Bas Westerhof / Martijn Engbers
847      Dion Bussink
848      Tom Stortelder / Jochem Eelderink
849      Bram Kemna
850      Marcel Meester