Preview: Deze deelnemers komen aan de start in Nuland

Autocross club Geffen organiseert komend weekend haar eerste autocrosswedstrijd van het jaar. In Nuland is er een mooie baan neergelegd voor deelnemers van de club, opvallend is toch ook dat er clubrijders van de RangPang aanwezig zijn, ook voor hen de eerste meters van het jaar ondanks goede pogingen om een test-event te kunnen organiseren. In totaal komene er 11 klasse’s aan de start en dit zijn de ingeschreven deelnemers.

Mini Buggy
7 Jelle Constable
8 Silke de vries
13 Mike de Roo
15 Jens Noordenbos
18 Jolie Noordenbos
26 Brandon Martens
29 Syb van den Broek
37 Jente de vries
45 Diego Lok
46 Iris Ronner
54 Kyan van der Donk
84 Jan Romme
90 Daan grooteman
Junioren
2 Rico Insing
12 Xander Goetschalckx
16 Mike Thoer
34 Jens van Mierlo
89 Rowdy snel
95 Luc Weijers
106 Thijs Herweijer
108 Mick de Waal
113 Liliana homan
115 Nick van Vliet
117 Mathé koning
122 Wesley Dobbe
423 Joey de Bruijn
427 Jill Wismans
513 Bram Aantjes
516 Barry Geerts
517 Mike janssen
533 Dave van Vugt
544 Jerry ligterink
565 Bram van der Wijst
566 Yvonne Vaantjes
567 Rick van der Wijst
592 Latisha van Toorn
Juniorbuggy
212 Kevin Jonkman
217 Bart de Groot
615 Rick van Schaick
Regio Klasse
2 Andy brom
40 Sander De bruin
111 Arjan van der Sar
150 Sjoerd Harbers
163 Tom Boersma
174 Hendrik van straten
405 Rikkert Graafland
419 Gerard Duivenvoorden
442 Thomas Slob
444 Jeroen de Raad
508 Bart Slob
817 Rudy te Dorsthorst
880 Jeffrey goossen
888 Arjan van Toorn
Standaard 1600
25 Rick van Santvoort
33 Hans Pel
108 Quinto Zanetti
110 Rick van Uden
125 Femke van Kuringe
133 Tom Maes
147 Daan Derksen
226 Sanne van Wijk
246 Bart Kool
291 Arie Aanen
322 Remco keuning
337 Bas van Hulst
364 Mark van der Heijden
410 Klaas Lam
444 Jeroen de Raad
808 Vince van Wanrooij
838 Richard de Kruijk
Standaard klasse
22 Harvey Baaijens
26 Frank Seeleman
40 Sander De bruin
90 Emely Buijs – Endepoel
133 Joost Stam
160 Donny van den Berg
161 Edwin van Kouwen
173 Gerwin van straten
224 Giovanni Zanetti
242 Albert Blauwendraat
288 Jacky Janssen
301 Marc Verheij
304 Patrick van de Brug
405 Rikkert Graafland
408 Dirk-Jan oudhof
413 Saskia Tersteeg
419 Gerard Duivenvoorden
508 Bart Slob
522 Anthonie klijn
630 Kevin Poen
814 Luuk Tiemessen
818 Jacco van der wal
819 Julian van Neerven
822 Mike Janssen
831 Patrick Breederland
846 Hans van Wanrooij
847 Thomas van Wanrooij
850 Harm duijs
850 Harm Duijs
889 Chantal Visch
900 Kevin van der Lugt
901 Richard Kramer
917 Pieter Van Wijk
967 Gert-Jan Kuijpers
Super Standaard
15 Jamie van de Zand
81 Jeroen Robijn
110 Danique van Uden
230 Stijn Haagen
321 Giel Buijs
804 Jos Schuurmans
804 Davy Ploegmakers
827 Claudio zanetti
850 Guido van Hulst
Toerwagenklasse
12 Johan Bakelaar
359 Michael Peeters
623 Govert Terberg & Pascal Sangers
Keverklasse
121 Robin Folkertsma
401 Ivo galekop
417 Mitch Bruns
420 Yuri Folkertsma
421 Peter Timmermans
422 Robbie Degen / Gerrit de Groot
505 Remco Romme
517 Pascal de vries
532 Rob van den Hoek
534 Ruud van Lierop
535 Frank van Weert
701 Michel witteveen
702 Lianne van Mourik
705 Aris de Waal
709 Corald van Mourik
713 Patrick de Waal
723 Thomas Vendrig

 

Sprint 1600
312 Danny van den Berg
330 Frank Geven
373 Jelmer Harbers
373 Jelmer Harbers
602 Jos / Martijn Constable
610 Gerard de Jong
703 Marijn Van Dijk
325 Lars van Kuringe
Combiklasse
4 Koen van Well
16 Max van Grieken
34 Dennis kuijpers
80 Rob van Mierlo
108 John Strijk
147 Ronald Akkermans
157 Antoine v Oers
160 Jan de Rond
163 Tonnie Romme
165 Randy Duijster
201 Victor Borgdorff
373 Jelmer Harbers
610 Gerard de Jong