Preview: Deze deelnemers komen aan de start in Toldijk

Na een succesvol ‘openingsweekend’ in Pieterzijl staat er nog een tweede wedstrijd op het programma in Toldijk. De lokale organisatie probeert dit weekend de licentie te krijgen voor het FIA EK Autocross, maar het is tevens nog een kans voor coureurs om op een technische omloop te rijden. 

In totaal hebben meer dan 200 coureurs zich aangemeld voor de wedstrijd in Toldijk. In onderstaand overzicht staan alle deelnemers voor de wedstrijd.

Klasse 1     Toerwagens 2wd -1600cc
105 Everts Richard
107 Huntjens Gael
111 de Bone Daniel
114 Kleinsmit kim
115 Verbugt Fabienne
122 Wilbrink Henri
126 de Bruijn Denise
129 Lukkezen nicky
133 Hoogveld Jay
138 Depuydt Bryan
139 Claeys Ronny
159 Henraath Peter
172 michiels gert
187 Iterson Josje
194 Rutten Tom
199 Van t oever Bennie
Klasse 2     Toerwagens 2wd -2200cc
200 Chadwick Anthony
205 Hoezen Wilco
207 van Beek Kevin
208 van Veen. Frank
209 Koeman Pieter
215 patrick wind
216 De vries Jordy
217 Meester Marcel
220 Hermanns Hermanns
221 Brilhuis Arne
223 Brummelhuis Noah
228 Lubbinge Wilson
229 Hoekman Leroy
230 Raben Dennis
232 Giesbers Thijs
235 van den Eijnden Rico
236 Vervoort Roy
237 Van der Vegt Equipe Falco Marco
238 Albada douwe
239 Claeys Danny
240 Zaaiman Janine
243 Van Rossum Werner
247 Dudink Quinn
248 Uenk Kevin
252 Dekker Jab
262 Veldwijk Richard
277 Zwiep Richard
282 Gubbels Carlo
285 Van Middendorp Kaylee
287 Vousten Bertjan
288 Kuipers Monique
290 Feenstra Cris
292 Wilbrink Troy
298 Siebelink Marco
Klasse 3     Toerwagens 2+4wd vrije cc
301 Mulders Peter
307 Verhees Mariska
310 Knegt Sjinkie
315 Sligman Erwin
320 Reinders Equipe
321 Molenaar Gerben
322 Messink Erik
328 Kreule Patrick
330 van den barg Johan
331 Tuchter Marco
333 Beelen Robbert
345 Van den belt Erwin
347 Te lindert mike
348 Stortelder tom
353 de Gunst Louis
354 Wohlan Luuk
364 Lansink Joost
366 Heylen Tom
375 Van helden Patrick
384 Moens Rene
390 Efdé Ellen
Klasse 4     Toerwagens Jeugd 2wd  -1300cc
401 Uenk Mike
404 Bouwman Anne
408 Groot Jitse
410 Beer Vincent
412 de haan aron
414 Van den barg Iris
418 Massop Niels
422 Dantuma Myrthe
423 Weh Joost
425 Tom Hoegen Tom Hoegen
426 Benen Roan
432 Zweers Niek
433 Bartels Jorn
434 van Vugt Dave
435 Voortman Tess
438 van de krol Lisanne
439 bouwman Equipe Jeffrey – Priscilla
444 van Dommelen Job
454 Groothuis Sven
461 Van den barg Janiek
483 Geurts Jarno
488 Theunissen Stijn
489 Kusters Stan
490 Kusters Ron
499 Vantoorn Jeremy
Klasse 5     Verlaagde kever Beatle cup  2wd -2400cc
503 Raben Marco
504 Hoep Rene
506 Pasman Rik
509 van nieuwenhoven Rien
511 Kruis Eelco
524 Mulder patrick
527 Van Mol Jens
538 Mulder Bryan
540 Bussink Dion
544 Huysmans Xavier
558 eesinge harm
561 D’Hondt Didier
593 Matthieu Schelstraette
595 Wolfers Sebastiaan
596 Gaal jr Peter
599 Smal Niels
? Ricardo Niele
Klasse 6     Buggy Junior Buggy 2+4wd -600cc
603 Bogemans Jelle
604 Van Rijt equipe Luka
608 Brussen Mike
609 Van vugt Dani
611 Noldes Niklas
614 Briels Rik
612 Schuijers Wiebe
617 Kovac Tijs
620 Poelarends joery
622 De Bone Mark
623 Van lipzig Kristel
624 Van de Vossenberg Elin
627 Bindels Brandy
629 van Mourik Nick
632 Groot Tijme
633 Rietveld Lars
661 D’Hondt Xeno
693 Wisselink Jochem
699 van Doremalen oscar
Klasse 7     Buggy Motor Buggy 2+4wd -1400cc
711 Wichers Schreur Wilton
712 Verhet yori
716 Van eeten Peter
722 Osinga Jiri
723 Van lipzig Kristel
724 Devogelaere Jean-Yves
726 van Wijlen Luc
736 De kruif Lars
744 Kruse Thomas
747 Van Wijlen Bert
751 Brussen Mike
765 Savat Nick
772 Weststrate maikel
777 Konings Lucas
778 Ottens Jan
779 Mählmann Oliver
Klasse 8     Buggy 1600 2+4wd -1600cc
802 Poelarends Jimmy
804 Huisman Richard
805 Boessenkool Patrick
806 Prinsen Sven
808 Vervoort Vince
815 kroon Jari
818 Santing Ronny
819 van Lierop Mark
820 Gerrits Dylan
821 Middelveld Dirk-Jan
823 Schoenmakers Michel
827 Maas Tim
828 De Weerd Maarten
832 Van de krol Jarno
833 Lauf Danny
838 Reints Marcel Reints
839 Hop Jimmy
840 de Jong Kees
841 Mennink Jarno
843 Welgraven wesley
844 Tempert Remco
846 Fitten Roy
851 Otto Ricardo
863 mennen pieter
868 Steffens Sander
898 Geerdink Bennie
Klasse 9     Buggy 2000 2+4wd -2000cc
901 kroon Moos
902 Tolkamp Edwin
910 Gerrits Stefan
910 Scholten Twan
911 Klaassen Mervin
912 Noldes Niklas
913 Schuurmans Christian
914 Tijdink Dave
915 Noordhoek John
919 Schmetz Henru
922 Van helden Tjeerd
930 bouwman Evert
935 Hendriks Jan
936 Hoogeboom Bastiaan
945 Huysmans Robin
946 Van der Veen Arnold
949 Jansen Huub
951 Otto Ricardo
956 Leeuw Siebe
960 Holdijk Gerrit
988 Devogelaere Dimitri
999 Wagenaar Chris
908 Schuurmans Jan Maarten
Klasse 10   Buggy Super Buggy 2+4wd vrije cc
5 Coelen van der René
7 Buddelmeyer Michael
6 Versluis Peter
8 Bartelen Mike
11 Klaassen Mervin
17 Huisman Maurice
19 Verberk John
22 Lam Willem
27 Gussinklo Freek
30 Lücke Ralf
31 De Visscher Ive
32 Kovac Gijs
45 Eggink Bert
72 Smink Roy
92 Poelarends Joey
? Albers Wiely