Uitslagen Autocross Masters Bohnhorst 2019

Voor het eerst in de nog korte geschiedenis van de Autocross Masters werd een uitstap gemaakt naar Duitsland, waar zo’n 138 deelnemers streden in de voorlaatste ronde van het kampioenschap. DeCrozz.nl zet de uitslagen op een rij.

Klasse 1

1 106 Equipe Bruins-Strijker
2 111 Niels Vermaete
3 146 Harm de Boer
4 133 Tom Maes
5 162 Kristel Schoenmakers
6 108 Quinto Zanetti
7 110 Rick van Uden
8 198 Equipe Kerckhoven-Coysman
9 122 Henri Wilbrink
10 168 Robin Heufs
11 107 Equipe van t Oever van t Oever
12 104 Nick Pelgrom
13 183 Bert Vermiesch

Klasse 2

1 280 Seppe Aerts
2 201 Kevin Damen
3 230 Robin Huybregts
4 254 Dirk Rijckaert
5 251 Wilco Hoezen
6 296 Leon Donker
7 234 Mathias Van Looy
8 298 Gerben Molenaar
9 220 Daniel Binnendijk
10 216 Jordy de Vries
11 208 Frank van Veen
12 241 Guido v Hulst
13 277 Richard Zwiep
14 262 Richard Veldwijk

Klasse 3

1 305 Jens van de Vossenberg
2 339 Danny Claeys
3 396 Leon Donker
4 380 Dennis Gouweleeuw
5 382 Carlo Gubbels
6 334 Mathias Van Looy
7 320 Daniel Binnendijk
8 353 Dennis Raben
9 362 Richard Veldwijk
10 341 Guido v Hulst
11 304 John Nouws
12 391 Willem Van Wijk

Klasse 4

1 406 Gijs Kovac
2 405 Mike Uenk
3 432 Niek Zweers
4 424 Jaimy Michiels
5 436 Lars de Kruif
6 440 Marijn Vos
7 410 Lars Boeve
8 415 Fabienne Verbugt
9 444 Job van Dommelen
10 417 Corinta Boon
11 438 Lisanne van de Krol
12 457 Senne Staelens
13 439 Jeffrey Bouwman
14 488 Stijn Theunissen

Klasse 5

1 527 Jens van Mol
2 545 Ivo Galekop
3 510 Ruben Boeckx
4 522 Robbie Degen
5 596 Peter Gaal jr
6 576 Equipe Theunissen-Swinkels
7 558 Harm Essinge
8 507 Job Rutten
9 594 Marco Ermens
10 540 Mitch Bruns
11 544 Xavier Huysmans
12 515 Richard Rozendal

Klasse 6

1 601 Ricardo Otto
2 627 Brandy Bindels
3 603 Jelle Bogemans
4 611 Tijs Kovac
5 625 Aniek Ripperda
6 624 Elin van de Vossenberg
7 622 Mark de Bone
8 605 Jarno Rotink
9 612 Wiebe Schuijers
10 693 Jochem Wisselink
11 617 Bart de Groot

Klasse 7

1 723 Michel Schoenmakers
2 751 Ricardo Otto
3 765 Nick Savat
4 777 Lucas Konings
5 798 Benjamin Vandergeeten
6 715 Jari Kroon
7 747 Bert van Wijlen
8 722 Jiri Osinga
9 731 Alex Rijkeboer
10 768 Wim Hagen
11 732 Jarno van de Krol
12 769 Wilbert Janssen
13 725 Lars van Kuringe
14 726 Luc van Wijlen

Klasse 8

1 823 Michel Schoenmakers
2 819 Erik Pijnenburg
3 825 Lars van Kuringe
4 827 Tim Maas
5 870 Sven Prinsen
6 898 Benjamin Vandergeeten
7 804 Richard Huisman
8 801 Jimmy Poelarends
9 829 Equipe Roerdink Kersten
10 846 Roy Fitten
11 831 Alex Rijkeboer
12 822 Jiri Osinga
13 803 Danny Nerinckx
14 836 Equipe Pepping van Drie
15 820 Dylan Gerrits
16 877 Lucas Konings

Klasse 9

1 904 Richard Huisman
2 936 Bastiaan Hoogeboom
3 901 Moos Kroon
4 970 Sven Prinsen
5 934 Edwin Tolkamp
6 927 Tim Maas
7 903 Danny Nerinckx
8 930 Evert Bouwman
9 945 Robin Huysmans
10 925 Equipe Ripperda Schulze
11 929 Equipe Roerdink Kersten
12 914 Dave Tijdink

Klasse 10

1 14 Dave Tijdink
2 34 Edwin Tolkamp
3 11 Willem Snijder
4 1 Moos Kroon
5 36 Bastiaan Hoogeboom
6 10 Stefan Gerrits
7 32 Ive DeVisscher
8 30 Evert Bouwman
9 46 Patrick Sap
10 25 Equipe Ripperda Schulze
11 13 Ernest du Bois
12 17 Maurice Huisman

Superfinale

1 10 Stefan Gerrits
2 751 Ricardo Otto
3 901 Moos Kroon
4 827 Tim Maas
5 819 Erik Pijnenburg
6 522 Robbie Degen
7 32 Ive DeVisscher
8 747 Bert van Wijlen
9 804 Richard Huisman
10 903 Danny Nerinckx
11 198 Equipe Kerckhoven-Coysman
12 108 Quinto Zanetti
13 396 Leon Donker
14 765 Nick Savat
15 558 Harm Essinge