Uitslagen Autocross Masters Landen 2019

Voor de slotwedstrijd van de Autocross Masters verzamelden coureurs zich afgelopen weekend in het Belgische Landen. Wat een feestelijke afsluiting had moeten worden, draaide uit op een waterballet. Na drie manches werd besloten de uitslag op te maken op basis van de tot dan toe verreden races. Wij zetten de uitslagen op een rij.

Klasse 1

1 111 Niels Vermaete
2 146 Harm de Boer
3 106 Equipe Bruins-Strijker
4 157 Christ Staelens
5 128 Jan Willem Magnus
6 162 Kristel Schoenmakers
7 122 Henri Wilbrink
8 108 Quinto Zanetti
9 172 Gert Michiels
10 168 Robin Heufs
11 198 Equipe Kerckhoven-Coysman
12 125 Femke v Kuringe
13 110 Rick van Uden
14 139 Ronny Claeys
15 133 Tom Maes
16 126 Jay Hoogveld

Klasse 2

1 212 Rob Van Puijenbroek
2 201 Kevin Damen
3 277 Richard Zwiep
4 230 Robin Huybregts
5 280 Seppe Aerts
6 282 Carlo Gubbels
7 247 Quinn Dudink
8 262 Richard Veldwijk
9 245 Wouter Blok
10 208 Frank van Veen
11 220 Daniel Binnendijk
12 234 Mathias Van Looy
13 250 Marcel Meeuse
14 255 Mitchel Pepping
15 275 Anton Breederland
16 236 Eric Cremer

Klasse 3

1 305 Jens van de Vossenberg
2 370 Rob Tuijtelaars
3 339 Danny Claeys
4 347 Quinn Dudink
5 393 Hans Kemker
6 310 Equipe van Mourik Knegt
7 334 Mathias Van Looy
8 366 Tom Heylen
9 375 Anton Breederland
10 362 Richard Veldwijk
11 355 Mitchel Pepping
12 320 Daniel Binnendijk
13 344 Jan Busman
14 341 Guido v Hulst
15 324 Rick van Herwijnen
16 337 Nick Nijkamp

Klasse 4

1 405 Mike Uenk
2 432 Niek Zweers
3 406 Gijs Kovac
4 425 Tom Hoegen
5 410 Lars Boeve
6 417 Corinta Boon
7 457 Senne Staelens
8 436 Lars de Kruif
9 424 Jaimy Michiels
10 438 Lisanne van de Krol
11 444 Job van Dommelen
12 415 Fabienne Verbugt
13 437 Bas van Hulst
14 441 Kane Heins
15 429 Michael Kreule
16 412 Aron de Haan

Klasse 5

1 527 Jens van Mol
2 514 Erik Joosen
3 545 Ivo Galekop
4 522 Robbie Degen
5 510 Ruben Boeckx
6 596 Peter Gaal jr
7 558 Harm Essinge
8 518 Eelco Hoekstra
9 505 Remco Romme
10 540 Mitch Bruns
11 544 Xavier Huysmans
12 594 Marco Ermens
13 519 Aris de Waal
14 576 Equipe Theunissen-Swinkels
15 515 Richard Rozendal
16 538 Bryan Mulder

Klasse 6

1 627 Brandy Bindels
2 601 Ricardo Otto
3 608 Mike Brussen
4 603 Jelle Bogemans
5 649 Remon v Rossum
6 625 Aniek Ripperda
7 604 Equipe van Rijt van Rijt
8 693 Jochem Wisselink
9 612 Wiebe Schuijers
10 624 Elin van de Vossenberg
11 616 Wesley van Renselaar
12 622 Mark de Bone
13 606 Nick Kooremans
14 614 Bart van der Putten
15 605 Jarno Rotink
16 617 Bart de Groot

Klasse 7

1 751 Ricardo Otto
2 723 Michel Schoenmakers
3 765 Nick Savat
4 715 Jari Kroon
5 720 Dylan Gerrits
6 788 Tom Lonneville
7 729 Equipe Tinholt Tinholt
8 747 Bert van Wijlen
9 745 Marc van Wijlen
10 731 Alex Rijkeboer
11 728 Stef Krabbenborg
12 777 Lucas Konings
13 725 Lars van Kuringe
14 768 Wim Hagen
15 785 Lara de Kruif
16 769 Wilbert Janssen

Klasse 8

1 823 Michel Schoenmakers
2 804 Richard Huisman
3 870 Sven Prinsen
4 819 Erik Pijnenburg
5 820 Dylan Gerrits
6 825 Lars van Kuringe
7 827 Tim Maas
8 869 Wilbert Janssen
9 803 Danny Nerinckx
10 829 Equipe Roerdink Kersten
11 845 Thom Spijkers
12 832 Jarno van de Krol
13 885 Lars de Kruif
14 850 Dirk Neerman
15 877 Lucas Konings
16 831 Alex Rijkeboer

Klasse 9

1 901 Moos Kroon
2 927 Tim Maas
3 934 Edwin Tolkamp
4 914 Dave Tijdink
5 926 Marco Uenk
6 910 Stefan Gerrits
7 904 Richard Huisman
8 930 Evert Bouwman
9 938 Rene van der Coelen
10 970 Sven Prinsen
11 950 Dirk Neerman
12 925 Equipe Ripperda Schulze
13 929 Equipe Roerdink Kersten
14 903 Danny Nerinckx
15 999 Kevin Snijder
16 989 Jeroen van Zon

Klasse 10

1 14 Dave Tijdink
2 34 Edwin Tolkamp
3 32 Ive DeVisscher
4 17 Maurice Huisman
5 26 Marco Uenk
6 10 Stefan Gerrits
7 11 Willem Snijder
8 1 Moos Kroon
9 25 Equipe Ripperda Schulze
10 46 Patrick Sap
11 89 Michel Schoenmakers
12 30 Evert Bouwman
13 42 Erwin Sukkel
14 99 Kevin Snijder
15 38 Rene van der Coelen
16 9 Jarno Rotink

Klasse 11: Damesklasse

1 A62 Kristel Schoenmakers
2 A47 Rennie Kooistra
3 A34 Fenna van der Wal
4 A81 Marijke van der Vegt
5 A16 Patty Stiphout
6 A25 Femke v Kuringe
7 A15 Fabienne Verbugt
8 A14 Estefana Ruiz
9 A12 Rebecca Burger
10 A38 Lisanne van de krol
11 A08 Danique van Uden
12 A29 Nicky Lukkezen
13 A55 Vivian Verbugt
14 A40 Janine Zaaiman
15 A45 Melissa Oord
16 A39 Priscilla Bouwman