Uitslagen Autocross Masters Pieterzijl 2019

De uitslagen van de grote finales in de tweede Autocross Masters-wedstrijd van 2019, verreden op de grote experimentele baan van Pieterzijl. De Superfinale is door de invallende duisternis niet verreden.

Klasse 1

1 106 Equipe Bruins-Strijker
2 181 Sander de Haan
3 110 Rick v Uden
4 111 Niels Vermaete
5 140 Equipe Traens-VandeWalle
6 189 Gilles DeMeulenaere
7 138 Bryan Depuydt
8 125 Femke v Kuringe
9 146 Harm de Boer
10 169 Greg DeBruijn
11 172 Gert Michiels
12 183 Bert Vermiesch
13 198 Equipe Kerckhoven-Coysman
14 184 Yannick Bruyninckx
15 162 Kristel Schoenmakers
16 124 Max Tuijtelaars

Klasse 2

1 294 Erwin Homan
2 201 Kevin Damen
3 264 Patrick Strijker
4 234 Mathias Van Looy
5 226 Erwin Hoekstra
6 263 Jeroen Vonk
7 251 Wilco Hoezen
8 229 Sander Stevens
9 267 Mark van Boven
10 243 Werner v Rossum
11 2005 Johan Folkertsma
12 262 equipe Blok
13 280 Seppe Aerts
14 285 Jordi De Haan
15 294 Erwin Homan
16 247 Quinn Dudink

Klasse 3

1 361 Bert-Jan Hoepel
2 394 Erwin Homan
3 359 Michael Peeters
4 326 Erwin Hoekstra
5 363 Jeroen Vonk
6 329 Sander Stevens
7 347 Quinn Dudink
8 304 John Nouws
9 366 Tom Heylen
10 339 Danny Claeys
11 367 Mark van Boven
12 285 Jordi De Haan
13 308 Peter Breederland
14 365 Stijn Sommen
15 310 Equipe Knegt van Mourik
16 346 Equipe vd fels vd Fels

Klasse 4

1 405 Mike Uenk
2 417 Corinta Boon
3 447 Gerjan Teitsma
4 406 Gijs Kovac
5 442 Ale-Geerd Terpstra
6 421 Levi van Nuil
7 432 Niek Zweers
8 416 Kim Kleinsmit
9 415 Fabienne Verbugt
10 430 Hannes Jan Zwaagstra
11 404 Anne Bouwman
12 488 Stijn Theunissen
13 438 Lisanne van de Krol
14 431 Manon de Hoop
15 436 Lars de Kruif
16 439 Jeffrey Bouwman

Klasse 5

1 503 Jan-Paul Klaster
2 545 Ivo Galekop
3 510 Ruben Boeckx
4 527 Jens van Mol
5 540 Mitch Bruns
6 509 Rien van Nieuwhoven
7 561 Didier D Hondt
8 596 Peter Gaal jr
9 522 Robbie Degen
10 504 Jan Stoffer
11 528 Equipe VanDenHeuvel-Knaeps
12 593 Mathieu Schelstraete
13 558 Harm Essinge
14 515 Richard Rozendal
15 518 Eelco Hoekstra
16 523 Illitsch DeTemmerman

Klasse 6

1 606 Nick Kooremans
2 601 Ricardo Otto
3 611 Tijs Kovac
4 618 Damian Oude Oosterik
5 649 Remon v Rossum
6 627 Brandy Bindels
7 655 Jessie Schoenmakers
8 617 Bart de Groot
9 625 Aniek Ripperda
10 612 Wiebe Schuijers
11 693 Jochem Wisselink
12 622 Mark de Bone
13 620 Joery Poelarends
14 689 Daan Postma

Klasse 7

1 798 Benjamin Vandergeeten
2 723 Michel Schoenmakers
3 715 Jari Kroon
4 747 Bert van Wijlen
5 731 Alex Rijkeboer
6 765 Nick Savat
7 706 Marveen Sturbois
8 777 Lucas Konings
9 790 Joerg Schulte
10 728 Stef Krabbenborg
11 720 Dylan Gerrits
12 785 Lara de Kruif
13 716 Peter van Eeten
14 722 Jiri Osinga
15 726 Luv van Wijlen
16 717 Jelle Dens

Klasse 8

1 898 Benjamin Vandergeeten
2 801 Jimmy Poelarends
3 804 Richard Huisman
4 819 Erik Pijnenburg
5 825 Lars van Kuringe
6 839 Jimmy Hop
7 831 Alex Rijkeboer
8 827 Tim Maas
9 826 Louis de Haas
10 818 Equipe Venneker Venneker
11 829 Equipe Roerdink Kersten
12 877 Lucas Konings
13 857 Gilles De Pauw
14 823 Michel Schoenmakers
15 822 Jiri Osinga
16 817 Jelle Dens

Klasse 9

1 901 Moos Kroon
2 904 Richard Huisman
3 905 Patrick Boessenkool
4 910 Stefan Gerrits
5 934 Edwin Tolkamp
6 928 Maarten de Weerd
7 939 Jimmy Hop
8 918 Equipe Venneker Venneker
9 927 Tim Maas
10 914 Dave Tijdink
11 951 Bennie Geerdink
12 930 Evert Bouwman
13 953 Wouter de Vries
14 929 Equipe Roerdink Kersten
15 949 Huub Jansen
16 925 Equipe Ripperda Schulze

Klasse 10

1 44 Jacob Heeres
2 34 Edwin Tolkamp
3 10 Stefan Gerrits
4 27 Freek Gussinklo
5 21 Leonard vd Ven
6 1 Moos Kroon
7 52 Jan Paul Klaster
8 26 Marco Uenk
9 32 Ive DeVisscher
10 14 Dave Tijdink
11 30 Evert Bouwman
12 46 Patrick Sap
13 38 Rene van der Coelen
14 9 Dennis Kuijpers
15 25 Equipe Ripperda Schulze
16 17 Maurice Huisman

Klasse X (Gastklasse: 4×4)

1 X01 Jimmy Poelarends
2 X44 Jacob Heeres
3 X38 Rene van der Coelen
4 X46 Patrick Sap
5 X09 Dennis Kuijpers
6 X27 Freek Gussinklo
7 X19 Equipe Glas Kuil
8 X16 Ewout van Wijk