Uitslagen Autocross Masters Terwolde 2019

Met een totaal van 312 deelnemers aan het vertrek was de Autocross Masters-wedstrijd in Terwolde opnieuw een groot succes. Wij hebben alle uitslagen weer voor je op een rij gezet.

Klasse 1

1 106 Equipe Bruins-Strijker
2 181 Sander de Haan
3 119 John Kerstens
4 162 Kristel Schoenmakers
5 110 Rick van Uden
6 146 Harm de Boer
7 189 Gilles DeMeulenaere
8 183 Bert Vermiesch
9 188 Equipe DeVogelaere-VandeSompele
10 184 Yannick Bruyninckx
11 111 Niels Vermaete
12 105 Daniel Hutten
13 138 Bryan Depuydt
14 133 Tom Maes
DQ 152 Tony Gurdal
16 102 Dooitze vd Berg

Klasse 2

1 280 Seppe Aerts
2 201 Kevin Damen
3 215 Jamie van de Zand
4 230 Robin Huybregts
5 293 Hans Kemker
6 250 Marcel Meeuse
7 239 Niek Wild
8 208 Frank van Veen
9 229 Sander Stevens
10 236 Eric Cremer
11 296 Leon Donker
12 257 Gerald Nooteboom
13 264 Patrick Strijker
14 281 Sander de Haan
DQ 212 Rob Van Puijenbroek
16 274 Erik Tempert

Klasse 3

1 333 Robbert Beelen
2 379 Johan van den Barg
3 305 Jens van de Vossenberg
4 304 John Nouws
5 321 Giel Buijs
6 310 Equipe van Mourik Knegt
7 334 Mathias Van Looy
8 339 Danny Claeys
9 364 Patrick Strijker
10 315 Jamie van de Zand
11 318 Ronald Toledo
12 316 Daniel de Bone
13 360 Bas Smits
14 359 Michael Peeters
15 358 Equipe Noordhoek-Nuijten
16 366 Tom Heylen

Klasse 4

1 411 Lars van Kuringe
2 424 Jaimy Michiels
3 405 Mike Uenk
4 440 Marijn Vos
5 417 Corinta Boon
6 444 Job van Dommelen
7 432 Niek Zweers
8 406 Gijs Kovac
9 441 Heins Kane
10 415 Fabienne Verbugt
11 425 Tom Hoegen
12 420 Darell Schepers
13 437 Bas van Hulst
14 438 Lisanne van de Krol
15 436 Lars de Kruif
16 488 Stijn Theunissen

Klasse 5

1 511 Eelco Kruis
2 527 Jens van Mol
3 545 Ivo Galekop
4 558 Harm Essinge
5 540 Mitch Bruns
6 524 Jasper Pouw
7 593 Mathieu Schelstraete
8 553 Corald van Mourik
9 538 Bryan Mulder
10 522 Robbie Degen
11 523 Illitsch DeTemmerman
12 576 Equipe Theunissen-Swinkels
13 550 Nick Umans
14 539 Cees Van der Goot
15 510 Ruben Boeckx
16 509 Rien van Nieuwenhoven

Klasse 6

1 606 Nick Kooremans
2 603 Jelle Bogemans
3 604 Equipe van Rijt van Rijt
4 689 Daan Postma
5 649 Remon v Rossum
6 622 Mark de Bone
7 617 Bart de Groot
8 627 Brandy Bindels
9 693 Jochem Wisselink
10 625 Aniek Ripperda
11 655 Jessie Schoenmakers
12 624 Elin van de Vossenberg
13 611 Tijs Kovac
14 612 Wiebe Schuijers
15 616 Wesley van Renselaar
16 615 Rick Van Schaick

Klasse 7

1 723 Michel Schoenmakers
2 757 Gilles DePauw
3 798 Benjamin Vandergeeten
4 765 Nick Savat
5 747 Bert van Wijlen
6 731 Alex Rijkeboer
7 712 Yori Verhey
8 729 Equipe Tinholt Tinholt
9 726 Luc van Wijlen
10 768 Wim Hagen
11 732 Jarno vd Krol
12 722 Jiri Osinga
13 777 Lucas Konings
14 730 Martijn Constable
15 769 Wilbert Janssen
16 720 Dylan Gerrits

Klasse 8

1 805 Patrick Boessenkool
2 819 Erik Pijnenburg
3 857 Gilles De Pauw
4 823 Michel Schoenmakers
5 842 Glenn Wouters
6 827 Tim Maas
7 804 Richard Huisman
8 839 Jimmy Hop
9 808 Vince Vervoort
10 818 Equipe Venneker Venneker
11 825 Lars van Kuringe
12 837 Jelmer Harbers
13 838 Mick Meijerink
14 870 Sven Prinsen
15 898 Benjamin Vandergeeten
16 843 Wesley Welgraven

Klasse 9

1 902 Mervin Klaassen
2 901 Moos Kroon
3 948 André Vrieze
4 910 Stefan Gerrits
5 933 Chris Wagenaar
6 928 Maarten de Weerd
7 904 Richard Huisman
8 934 Edwin Tolkamp
9 914 Dave Tijdink
10 952 Jan Paul Klaster
11 903 Danny Nerinckx
12 905 Patrick Boessenkool
13 964 Frank de Bruin
14 957 Pieter Poelstra
15 926 Marco Uenk
16 970 Sven Prinsen

Klasse 10

1 11 Willem Snijder
2 1 Moos Kroon
3 14 Dave Tijdink
4 2 Mervin Klaassen
5 10 Stefan Gerrits
6 34 Edwin Tolkamp
7 57 Pieter Poelstra
8 52 Jan Paul Klaster
9 17 Maurice Huisman
10 48 André Vrieze
11 26 Marco Uenk
12 32 Ive DeVisscher
13 64 Frank de Bruin
14 6 Equipe Hendriks
15 31 Maikel Weststrate
16 45 Bert Eggink

Klasse 11 (Gastklasse: Divisie V)

1 X81 Lammert Brink
2 X43 Werner van Rossum
3 X79 Edwin van Zeist
4 X39 Niek Wild
5 X57 Gerald Nooteboom
6 X99 Pieter Piek
7 X73 Thomas Weh
8 X32 Arjan Oord
9 X46 Peter Kooiker
10 X66 Gerard Boltjes
11 X07 Benny van t Oever
12 X28 Bianca Kuipers
13 X20 Bertjan Vousten
14 X88 Kevin VandeSompele
15 X22 Miel Veldhorst
16 X13 Jan Dekker

Superfinale

1 805 Patrick Boessenkool
2 904 Richard Huisman
3 10 Stefan Gerrits
4 819 Erik Pijnenburg
5 901 Moos Kroon
6 948 André Vrieze
7 731 Alex Rijkeboer
8 310 Equipe van Mourik Knegt
9 593 Mathieu Schelstraete
10 558 Harm Essinge
11 239 Niek Wild
12 747 Bert van Wijlen
13 334 Mathias Van Looy
14 250 Marcel Meeuse
15 857 Gilles De Pauw
16 106 Equipe Bruins-Strijker
17 2 Mervin Klaassen
18 110 Rick van Uden
19 333 Robbert Beelen
20 765 Nick Savat
21 57 Pieter Poelstra